Brzost to producent krzeseł i stołów. Na rynku istnieje od wielu lat. Szczególna uwaga jest zwracana na jakość produktów oraz najmniejsze detale, które tworzą charyzmatyczną całość mebli.

Bogata oferta Hawex Meble jest reprezentowana przez meble nowoczesne, ale też tradycyjne. Szeroka gama kolorów sprawi, że klient będzie miał w czym wybierać.

Wzornictwo produktów, ich funkcjonalność i innowacyjność jest zawdzięczana właśnie dzięki konsumentom. Oprócz tego na ostateczny wygląd produktów wpływają również aktualne światowe trendy.

Meble PAGED są unikalne, dzięki zaawansowanemu wzornictwu, różnorodności wykończeń oraz jakości i solidności wykonania. Meble wykonywane są ze starannie wyselekcjonowanego litego drewna.

Marce tej przyświeca dość niecodzienna filozofia – „Meble mają duszę”. Według firmy efekty tej filozofii można spotkać w każdym domu. Meble dodają stylu, harmonii. Sprawiają, że wnętrze wypełnia się przytulnym i rodzinnym ciepłem.

 Zdobywane uznanie na rynku międzynarodowym, sprawia, że znajdują się w czołówce najpopularniejszych firm produkujących meble.

Przeglądając katalogi meblowe Benix można natknąć się na oryginalne połączenia, nowoczesny styl oraz funkcjonalne rozwiązania.

Jakość i technologia to wartości, które kryją się za sukcesem Gabi Meble. Dzięki nim meble trafiające do nowych użytkowników, spełniają swoje zadania. Różnorodna oferta, bogata w ciekawe i atrakcyjne produkty potrafi sprostać oczekiwaniom.

Wartości, na które stawia producent to nowoczesne wzornictwo, praktyczność oraz innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne.

Meblomak na rynku istnieje od ponad 20 lat. Dominująca jest produkcja tapicerowanych mebli wypoczynkowych, charakteryzujących się wysoką jakością.

Meble Marzenie w sposób dynamiczny rozwija się, pozyskując coraz to szersze grono odbiorców. W swojej ofercie ma meble tapicerowane, materace, łóżka kontynentalne (tzw. hotelowe) oraz tapicerowane.

Fabryka Mebli Unimebel jest liderem w dziedzinie gięcia litego drewna. Jego elementy stosuje w swoich produktach. Marka na rynku istnieje od ponad kilkunastu lat.

Takie właśnie są meble firmy ZEG-WIL. Pełne pasji. Producent stawiając na wysoką jakość, pragnie, aby tak ważne produkty jak stół czy krzesła, służyły przez wiele lat.

Jej szczególną specjalizacją jest wykonywanie produktów z drewna bukowego, dębowego oraz elementów wykończonych okleiną naturalną. Oznacza to, że meble są z najwyższej jakości materiałów oraz surowców.

Aktualnie jest to prężnie działająca firma, której głównymi filarami jest rodzina, zaufanie oraz doświadczenie. Gawin Meble jest jednym z największych producentów w Polsce, który troszczy się o swoich klientów.

Bogata paleta materiałów, charakterystyczne wzory są czynnikiem wyróżniającym producenta. Produkcja mebli, w oparciu o wieloletnie doświadczenie, to gwarant wysokiej jakości.

Aktualnie firma w przeciągu roku produkuje przeszło 300 000 materacy. Dzięki temu mogła zdobyć uznanie wielu innych zagranicznych rynków, w tym Polski czy Szwajcarii.

Firma opiera swą działalność o założenia wysokiej jakości produktów oraz innowacyjne rozwiązania, wdrożonego parku technologicznego. 

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom firma realizuje indywidualne potrzeby, nawet najbardziej wymagającego klienta. Wychodząc naprzeciw gustom konsumentów, wykonuje zróżnicowane projekty na zamówienie.

Vidox korzysta z kilkuset różnych rodzajów obić, dzięki czemu materiał występuje w dowolnym kolorze oraz wzorze. To zapewnia im unikalność i niepowtarzalność.