Projektowanie i wykonawstwo mebli łazienkowych kuchennych, pokojowych oraz biurowych, które charakteryzują się wysoką jakością, nowoczesnym wzornictwem oraz szeroką gamą kolorów (wzorniki ICA i RAL).

  • meble kuchenne – wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala tworzyć meble kuchenne na indywidualne zamówienie, które stanowią ozdobę każdego domu. W celu spełnienia wszystkich wymagań Klientów konieczny jest odpowiedni dobór materiałów oraz właściwa ergonomia.
  • meble łazienkowe – Wykonane z płyt MDF lakierowanych, które odporne są na wilgoć panującą w łazience. Szeroka gama kolorów pozwala na idealne dopasowanie do każdego pomieszczenia.
  • meble pokojowefirma dysponuje pełną paletą kolorów płyt laminowanych oraz lakierowanych dzięki czemu stworzone zostaną meble, które w 100% spełnią Państwa wymagania. Co ważne na każdym etapie produkcji najważniejsza jest jakość końcowego produktu.
  • meble biurowe – charakteryzują się nie tylko estetyką, ale także komfortem oraz higieną pracy. Firma jest w stanie wykonać wszystko, co pozwoli na kompleksowe wyposażenie biura.