Fabryka Mebli „MEBLOCROSS” to 35 lat doświadczeń w produkcji mebli…

Firma Meblocross istnieje od 1984 roku i jest dynamicznie rozwijającą się firmą rodzinną, ze stu procentowym kapitałem własnym.

Od momentu powstania firmy konsekwentnie pracujemy nad jej rozwojem, a za główny cel stawiamy sobie pełną satysfakcję naszych klientów. Największą za to nagrodą i motywacją na przyszłość jest zadowolenie milionów klientów Meblocross.

Zaczynaliśmy od produkcji desek do krojenia mięsa i stolnic do wałkowania ciasta, by w bardzo krótkim czasie stać się czołowym producentem tych wyrobów w Polsce. Należy dodać, iż już wtedy znaczna część produkcji eksportowana była za granicę, miedzy innymi do Niemiec.

Dziś w naszej ofercie znajdują się stoliki pod telewizor, stojaki na płyty CD i DVD, szafki audio, szafki pod akwaria, zestawy do przedpokoju, szafy, garderoby, szafki na buty, szafki nocne, biurka i biurka komputerowe, komody, meble modułowe, ławy, półki i systemy półek, meble biurowe, meble łazienkowe oraz meble kuchenne, ogółem ponad 500 modeli. Do tego należy dodać, iż nasze meble oferowane są w szerokiej gamie kolorystycznej, pozwalającej dopasować je do każdego wnętrza, co w tym asortymencie daje nam pozycję lidera w Europie.